Dodano: 02.04.2024
3 min.
Autor: Edyta Gąsior

Szukamy specjalisty ds. ubezpieczeń grupowych

Z tego artykułu dowiesz się:
Specjalistka ds. ubezpieczeń grupowych z firmy Rydzowski Ubezpieczenia.

Właśnie ruszyła rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń grupowych. Szukamy komunikatywnej, samodzielnej i gotowej do zdobywania kolejnych umiejętności osoby. W artykule opisujemy, co jeszcze jest dla nas ważne i wyjaśniamy, jak wysłać swoje CV. 

Kilka słów o specyfice pracy

Ze względu na intensywny rozwój firmy Rydzowski Ubezpieczenia, postanowiliśmy stworzyć nowe stanowisko – dla specjalisty ds. ubezpieczeń grupowych. Osoba, która podejmie z nami współpracę będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów biznesowych, analizowanie struktury organizacyjnej firm i przygotowywanie ofert ubezpieczenia grupowego. Idealny kandydat powinien być więc samodzielny, zorganizowany i decyzyjny. Każdego dnia będzie kontaktował się z właścicielami firm, wysyłał im propozycję współpracy mailowo lub przedstawiał ją telefonicznie. Oczywiście, zdarzać się też będą spotkania bezpośrednie - z najbardziej zainteresowanymi Klientami.

Ta praca jest dla Ciebie, gdy….

  • jesteś zorganizowany i samodzielny – co prawda oferujemy wsparcie na start i wdrożenie do pracy, ale w późniejszym czasie będziesz sam planował czas i wyznaczał sobie cele,
  • kontakt z innymi ludźmi nie stanowi dla Ciebie problemu, 
  • jesteś gotowy do intensywnej nauki, 
  • wyróżniasz się determinacją do działania i pewnością siebie, 
  • potrafisz negocjować,
  • masz prawo jazdy kategorii B – będzie potrzebne, by dojechać na bezpośrednie spotkanie z klientami, 

Co oferujemy ze swojej strony?

Stawiamy na przejrzyste warunki zatrudnienia i jasne zasady współpracy. Osoby, które do nas dołączają, po okresie próbnym, mogą liczyć na umowę o pracę i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Możemy też zagwarantować, że atmosfera w #RT jest przyjazna – świętujemy ważne dla pracowników uroczystości i organizujemy różne imprezy integracyjne. 

Jak do nas rekrutować?

Jeśli oferta pracy w #RydzowskiTeam zwróciła Twoją uwagę i chcesz spróbować swoich sił w branży ubezpieczeniowej – zachęcamy do aplikowania. Możesz zrobić to na kilka sposobów. Najwygodniej jest wysłać maila na adres rekrutacja@rydzowski.pl wraz z załączonym CV. W wiadomości możesz też dodać kilka słów od siebie – możemy Ci zagwarantować, że dzięki temu wyróżnisz się na tle kandydatów. Innym sposobem, jest skorzystanie z formularza rekrutacyjnego, dostępnego na naszej stronie internetowej. Oczywiście, możesz też odwiedzić nas osobiście i zostawić CV w biurze na Al. Niepodległości 5.

Autor artykułu:

Edyta Gąsior

Oceń artykuł
5.0 / 5
liczba głosów: 1
Ikona - kontakt ze specjalistami #RydzowskiTeam.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny ze specjalistami z firmy #RydzowskiTeam.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura #RydzowskiTeam.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu