Dodano: 20.02.2024
2 min.
Autor: Edyta Gąsior

Szukamy specjalisty ds. likwidacji szkód

Z tego artykułu dowiesz się:

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy i ciągły wzrost liczby Klientów, szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w #RydzowskiTeam, sprawdź szczegóły naszej oferty. 

Czym się zajmujemy w dziale likwidacji szkód?

Dział likwidacji szkód powstał jako odpowiedź na liczne zapytania od Klientów - jak zgłosić szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Na co dzień spotykamy się więc z osobami poszkodowanymi i przyjmujemy zgłoszenia szkód komunikacyjnych, majątkowych i osobowych. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, kompletujemy i weryfikujemy dokumentację, niezbędną do likwidacji szkody. W imieniu Klienta kontaktujemy się z właściwą firmą ubezpieczeniową, opracowujemy pisma i analizujemy decyzje na temat wysokości odszkodowania. Do naszych kompetencji należy też organizacja samochodów zastępczych. 

Czego oczekujemy od naszych pracowników?

Jesteśmy otwarci zarówno na kandydatów, którzy mają już doświadczenie w branży odszkodowawczej, jak i na tych, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Co zatem jest dla nas ważne? 

  • Umiejętność pracy w zespole. 
  • Odpowiedzialna postawa wobec pracy i dobrej organizacji czasu pracy. 
  • Chęć do przyswajania nowych informacji z zakresu prawa ubezpieczeniowego. 
  • Odporność na stres. 
  • Umiejętność analizowania dokumentów. 

Co możemy zaoferować?

W #RydzowskiTeam oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stałe wynagrodzenie. Oczywiście, osoby, które dołączają do naszego zespołu mogą liczyć na szkolenie wdrażające, związane z podjętym stanowiskiem i na otrzymanie sprzętów niezbędnych do pracy. Nasi pracownicy mogą też liczyć na zniżki na produkty ubezpieczeniowe, imprezy firmowe i celebrowanie ważnych wydarzeń. 

Jak do nas rekrutować?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku specjalisty ds. likwidacji szkód, wyślij do nas swoją aplikację. Możesz zrobić to na kika sposobów - bezpośrednio na naszej stronie lub za pośrednictwem portalu olx lub pracuj.pl. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zainteresować nas swoimi umiejętnościami, zachęcamy do dołączenia listu motywacyjnego lub kilku zdań od siebie.

Autor artykułu:

Edyta Gąsior

Oceń artykuł
0.0 / 5
liczba głosów: 0
Ikona - kontakt ze specjalistami #RydzowskiTeam.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny ze specjalistami z firmy #RydzowskiTeam.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura #RydzowskiTeam.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu