Dodano: 22.05.2023
2 min.
Autor: Edyta Gąsior

Podsumowanie programu "Stalove Przedszkolaki"

Z tego artykułu dowiesz się:
Event "Stalove Przedszkolaki", w którym braliśmy udział.

Jako #RydzowskiTeam staramy się wspierać lokalne inicjatywy, a w szczególności te, które mają ambitne założenia. Jedną z nich był trwający cały rok projekt - Stalove Przedszkolaki. Celem przedsięwzięcia było propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych. W artykule zdradzamy szczegóły eventu.

Na czym polegał event w biało-niebieskich barwach?

Projekt Stalove Przedszkolaki trwał przez cały rok szkolny, a jego główną ideą było rozpowszechnianie konceptu zdrowego trybu życia. Podczas zajęć, które odbywały się cyklicznie w mieleckich przedszkolach, dzieci miały okazję poznać tajniki najpopularniejszych dyscyplin sportowych: piłki nożnej, piłki ręcznej czy siatkówki. Przyjeżdżający do szkół zawodnicy poszczególnych drużyn nie tylko w ciekawy sposób opowiadali o zasadach gry, ale także pokazywali różne tricki. Dzięki treningom dzieci zdobywały umiejętności niezbędne w sporcie, uczyły się pracy w grupie i szybkiej reakcji na bodźce. 

Podsumowanie całorocznego przedsięwzięcia

Prezentacja zdobytych umiejętności odbyła się 25 maja podczas podsumowującego eventu. Wydarzenie odbywało się na boisku sportowym przy ul. Kusocińskiego w Mielcu. Podczas niego, dzieci nie tylko próbowały zdobyć bramkę, ale także rywalizowały między sobą w innych konkurencjach sportowych. Cały event uświetniała muzyka i występy dziecięcej grupy tanecznej „Pasikonik”.  

Nasz udział w wydarzeniu

Zwieńczeniem eventu było rozdanie medali dla wszystkich, przedszkolnych uczestników eventu i innych atrakcyjnych prezentów. Jako partnerzy wydarzenia, mieliśmy też okazję przekazać poszczególnym przedszkolom podstawowe akcesoria sportowe - jak np. piłki do różnych dyscyplin. Możliwość wsparcia tej inicjatywy i uczestnictwa w evencie sprawiła nam dużo radości. Dziękujemy organizatorom i zapraszamy do współpracy z nami przy okazji innych, proaktywnych przedsięwzięć. 

Fotorelacja z eventu

Dzięki uprzejmości Pani Diany Pieróg (Migawki z życia) cały event został uwieczniony na zdjęciach. Fotografie, które prezentują najważniejsze momenty wydarzenia, zamieściliśmy poniżej. Życzymy miłego oglądania!

Autor artykułu:

Edyta Gąsior

Oceń artykuł
5.0 / 5
liczba głosów: 2
Ikona - kontakt ze specjalistami #RydzowskiTeam.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny ze specjalistami z firmy #RydzowskiTeam.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura #RydzowskiTeam.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu