Dodano: 20.10.2022
1 min.
Autor: Edyta Gąsior

Pasowanie na uczniów | Borowa 2022

Z tego artykułu dowiesz się:
Pasowanie na ucznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borowej 2022.

W październiku 2023 roku zostaliśmy zaproszeni na uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Mickiewicza w Borowej. W naszym artykule opisujemy szczegóły wydarzenia i prezentujemy zdjęcia z eventu.

Wielki dzień dla pierwszoklasistów

Przyjęcie do społeczności szkolnej to wydarzenie, które na długo zapisuje się w pamięci. Z pewnością tak też będzie w przypadku pierwszoklasistów z Borowej. Podczas niej dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności. Jak się okazało, już na tym etapie potrafiły nie tylko liczyć, recytować krótkie wiersze czy śpiewać, ale miały także imponującą wiedzę na temat naszej ojczyzny! Pani Dyrektor, Kazimiera Smoleń nie miała więc żadnych wątpliwości i przystąpiła do pasowania. Po formalnej części, głos zabrał wójt Gminy Borowa i partnerzy wydarzenia. 

Nasz udział w evencie

Podczas uroczystości naszą firmę reprezentowały dwie osoby: Bartłomiej Matuszczak i Edyta Gąsior. Z podziwem obserwowaliśmy zaangażowanie pierwszoklasistów. Na końcu, każdemu dziecku wręczyliśmy skromne upominki, które miały wartość edukacyjną. 

Fotorelacja z wydarzenia

 

Autor artykułu:

Edyta Gąsior

Oceń artykuł
0.0 / 5
liczba głosów: 0
Ikona - kontakt ze specjalistami #RydzowskiTeam.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny ze specjalistami z firmy #RydzowskiTeam.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura #RydzowskiTeam.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu