2 min.

Dzień Dziecka w Mielcu to wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć naszego teamu! Tym razem postawiliśmy na wsparcie Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. W rozgrywkach sportowych wzięły udział drużyny z Polski, Słowacji i Ukrainy! Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z eventu i do obejrzenia fotorelacji. 

2 min.

Chociaż wiele osób kojarzy nas głównie z Mielcem, jesteśmy obecni również w innych miejscach. Ostatnio mieliśmy okazję kibicować uczniom z powiatu kolbuszowskiego, którzy brali udział w evencie „Sportowy Początek Roku”. 

2 min.

Na początku kwietnia zostaliśmy zaproszeni na wyjątkowe wydarzenie, którego celem była promocja zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Głównymi bohaterami eventu były dzieci z mieleckich przedszkoli, my natomiast pełniliśmy funkcję obserwatorów i partnerów olimpiady. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji. 

3 min.

Właśnie ruszyła rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń grupowych. Szukamy komunikatywnej, kulturalnej i gotowej do zdobywania kolejnych umiejętności osoby. W artykule opisujemy, co jeszcze jest dla nas ważne i wyjaśniamy, jak wysłać swoje CV. 

2 min.

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy i ciągły wzrost liczby Klientów, szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w #RydzowskiTeam, sprawdź szczegóły naszej oferty. 

1 min.

Wspólne spędzanie ostatków to już nasza tradycja - w tym roku świętowaliśmy je w jednym z mieleckich lokali, na Bulwarach. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądał firmowy event, to zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii zdjęć. 

2 min.

Dziś, 26 października 2023 r, byliśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia – pasowania pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Borowej. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z eventu i do obejrzenia galerii zdjęć.  

Ikona - kontakt ze specjalistami #RydzowskiTeam.
Wypełnij formularz
Wyślij wiadomość
Ikona - kontakt telefoniczny ze specjalistami z firmy #RydzowskiTeam.
Porozmawiaj ze specjalistą
Zadzwoń do nas
Ikona - lokalizacja biura #RydzowskiTeam.
Odwiedź nasze biuro
Przejdź do kontaktu